Power Balance náramek NBA

 

Náramky řady NBA byly vytvořeny ve spolupráci s NBA, pro jejich velkou oblíbenost mezi ligovými hráči. Díky vzájemné spolupráci si tak dnes můžete užívat speciální řady v motivu každého jednotlivého ligového týmu. Pro fanoušky basketbalu je to jistě velice příjemný fakt. Náramky jsou, co se týká účinků a hologramů stejné, jako klasické Power Balance náramky, ale jsou v barvách týmů NBA a aby byli zcela dokonalý, jsou vybaveny i znaky jednotlivých týmů. NBA Power Balance náramky jsou dodávány ve stejných velikostech a rozměrech, jako běžné balanční náramky, takže si může NBA náramek dopřát opravdu každý.

 

Power Balance náramek NBA All stars

Specialitou mezi Náramky NBA je universální náramek s příznačným názvem Power Balance NBA All stars. Náramek je strakatý modro, bílo, červený a na jeho bocích nenaleznete znak žádného z týmů, ale znak samotného NBA. Tento náramek je určen tedy pro milovníky basketbalu a celé NBA Ligy. Vlastnostmi a účinky se nijak neliší od náramků Power Balance.

Buďte tedy o krok blíže týmu, kterému fandíte při ligových zápasech a nechte se uvést do pohodového a vyváženého stavu pomocí náramků Power Balance z edice NBA.