Power Balance náhrdelník Power Balance náhrdelník

 

Náhrdelníky Power Balance jsou další z produktové řady firmy Power Balance. Jsou vyrobeny ze stejného nezávadného silikonu, jako jejich kolegové balanční náramky. Ačkoli to na první pohled nevypadá, i silikonový náhrdelník je vybaven dvěma kusy viditelných hologramů, kdy jeden je umístěn na přívěsku a druhý je za krkem. Oba hologramy tak vytvářejí stejný efekt nastartování aktivity a tělesné vyváženosti, jako je to u balančního náramku. Jak už bylo řečeno, přívěsek i šňůrka jsou vyrobeny ze silikonu a díky velké pružnosti je navržen Power Balance náhrdelník na přetahování přes hlavu.

Balanční náhrdelník také slaví svůj úspěch mezi vrcholovými sportovci a jeho odolnost je naprosto stejná, jako u náramku. Nemusíte se bát, že šňůrka se při běžném používání přetrhne, nebo dojde k jinému narušení. Power Balance využívá při výrobě odolné materiál, aby výroby vyrobené původně pro sportovce vydrželi i vystavení nevšedním zátěžím.

Power Balance náhrdelníky si jistě oblíbíte i jako zajímavý módní doplněk, který vás nebude nikterak omezovat. Velikost je u náhrdelníku universální a je dostupný v několika barevných variantách. Jelikož je důležité, aby náhrdelník byl primárně lehký a neomezoval vás při sportu, jsou hologramy umístěné v přívěsku a za krkem o něco menší, než hologramy použité u Power Balance náramků.

Power Balance kovové přívěsky Power Balance kovový přívešek

Jelikož jsou produkty velice oblíbené jako doplněk při každodenních úkonech, jsou již mezi produkty i kovové, více módní přívěsky, které se vám jistě budou hodit i do více společenských akcí. Přívěsky jsou vyrobeny ze zinku a běžně jsou dostupné v černé a stříbrné barevné variantě. Na kovových přívěscích je hologram umístěn v masivním kruhovém přívěsku, který je umístěn buď také na kovovém řetízku, nebo kožené šňůrce. Kovové náhrdelníky jistě ocení nejen ženy, a každý, kdo má rád moderní doplňky a chce se cítit dobře v každé situaci, i když situace nedovoluje nošení silikonových, nebo textilních doplňků na ruce či krku.