Balanční náramek Power Balance Power Balance náramke obchod

 

Power Balance náramek je efektivní nástroj pro zlepšení kondice a maximalizaci vašich sportovních, tělesných a duševních výkonů. Technologie, která dává balančnímu náramku jeho pozitivní účinky na lidské tělo, je ukryta v proti sobě umístěných hologramech, které vyzařují frekvenci, která ovlivňuje frekvence vašeho organismu. Tento jev je známí již po dlouhá léta, ale až s příchodem balančních náramků je možné jej využívat při sportu i každodenním nošení.

Hologramy v náramku jsou umístěny vždy po dvou kusech a to vždy proti sobě, tak aby docházelo k optimálnímu vyvážení a působení na organismus. Zbytek náramku je vyroben z nezávadného, odolného silikonu upraveného tak, aby nošení náramku bylo pro člověka příjemné a nijak ho neomezovalo. Náramek je velice lehký a jeho materiál není kůži nepříjemný, takže nošení vám již po pár hodinách přijde rutinní a náramek vás nebude jakkoliv omezovat a to i v případě zvýšené tělesné námahy.

Silikon, který je při výrobě balančních náramků Power Balance použit, je odolný vůči oděrům a běžnému opotřebení, takže nemusíte k náramku být nikterak zvláštně šetrní, aby vám vydržel dlouho neporušený. Veškeré materiály, které jsou součástí holografického náramku, jsou plně vodě odolné a nemusíte mít strach z poškození při použití při plavání, ani jiných vodních aktivitách.

Možnosti a varianty balančních náramků jsou v dnešní době natolik velké, že si svůj styl nalezne opravdu každý. Přes velké množství barevných variací a kombinace různých barev náramku, písma na náramku a dnes již i barvy hologramů, které jsou na náramku umístěné, si můžete zvolit i svou vlastní velikost, která vám bude nejvíce vyhovovat. Náramky jsou vyráběny ve velikostech XS, S, M, L, a XL, takže svoji ideální velikost, tak aby náramek dobře seděl a plnil svou funkci si nalezne každý.

Balanční náramky však dnes již nemusíte mít jen ze silikonu, na trhu je i verze zvaná Power Balance náramek NEOPRENE a její účinky a obsažené hologramy jsou stejné, jako u silikonových bratrů. Nenechte se zmást slovem NEOPRENE, které si hodně lidí představuje jako materiál podobný silikonu, nebo gumě. Neoprenové náramky svým materiálem připomínají spíše textil, ale při kontaktu s vodou plní neopren svou funkci a náramek zůstává pružný a drží si svou velikost. Neoprenový náramek je při nošení velice příjemný. Jeho velikosti mají o něco menší rozměry, nežli silikonové náramky, jelikož je podstatně širší a určen spíše na přilehlé nošení, nežli na volné. Náramek Vám dobře přilne k ruce a budete se cítit lépe. Power Balance náramky

Power Balance NEOPRENE náramky